Bemutatkozik az iskola

Kedves Szülő!

„A faluban a tanító egy kicsiny iskolában

Tudóst,költőt,színészt lát minden tanítványban…”

Ugye tudják, hogy az Önök gyereke is tehetséges? Ugye tudják, mennyi mindenre képes? Mindenki képes önmagából kihozni a legjobbat, ha meg meri próbálni! Mi, akik ebben az iskolában dolgozunk, hiszünk ebben. Mindent megteszünk azért, hogy a gyerekeknek megmutassuk értékeiket, bebizonyítsuk, hogy céljaikat képesek elérni. Mindenki vágyott már arra, hogy többet érjen el, hogy jobb legyen, mint eddig.”Nem a legerősebb, legokosabb boldogul az életben a legjobban, hanem az ,aki legfogékonyabb a változásra!”

Szeretné gyermekét egy biztonságos, családias ugyanakkor jól felszerelt, minden igényt kielégítő iskolába íratni?
Gyermeke egyéni bánásmódot igényel?
Ha igen a válasza, akkor a Benedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskola ideális választás gyermekük számára!
Amit kínálunk:
 kis létszámú osztályok
 hét projektorral és digitális táblával felszerelt tanterem
 tehetséggondozó programok
 felzárkóztatás: fejlesztőpedagógus, logopédus, gyógytestnevelő, gyógypedagógus támogatásával
 német , angol nyelvoktatás
 úszás
 szakkörök színes választéka
 iskolai sportpálya trambulinnal
 iskolai könyvtár
 sportolási lehetőségek: judo, DSK, labdarúgás, kézilabda…
 tágas világos aula pihenősarokkal, játéklehetőségekkel
 fejlesztőterem: mozgásfejlesztő játékokkal, zongorával
 gyermeke iskolába szállítását Bonyhádról is megoldjuk az önkormányzat buszával

Azért tudnak nálunk kibontakozni, szárnyalni a gyerekek, mert hisszük, képesek rá, s minden segítséget megadunk ehhez.
Célunk, hogy tanulóink az iskola falai közül kikerülve megállják a helyüket az élet legkülönbözőbb területein és jó érzéssel gondoljanak vissza azokra az esztendőkre, amelyeket a Benedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskola falai közt eltöltöttek.
Ha sikerült felkeltenünk az érdeklődését, akkor szeretettel várjuk az alábbi elérhetőségeken:
E-mail: iskola@zeneisk-hidas.sulinet.hu
Telefon: 72/457-109