2020/2021-es tanév

Suli-duatlon (szept. 25.)

1-2. osztály

  1. helyezett: Nyárádi Bertin; Sántha Réka
  2. helyezett: Zalavári Donát; Csóka Bianka
  3. helyezett: Fekete Levente; Derschner Hanna

3-4. osztály

  1. helyezett: Nagy Noel; Krähling Laura
  2. helyezett: Vajda Szabolcs; Varga Tifani
  3. helyezett: Kovács Bendegúz; Szalai Luca

5-6. osztály:

  1. helyezett: Fényes Hunor; Nyárádi Kincső
  2. helyezett: Nyárádi Mendel; Németh Zsanett
  3. helyezett: Orsós Márkó; Zárth Natália

7-8. osztály:

  1. helyezett: Fényes Kende; Mészáros Adél
  2. helyezett: Balogh Balázs; Berényi Nóra
  3. helyezett: Sági Kristóf

 

 Benedek Elek napi meseillusztráló verseny nyertesei:

  1. helyezett: Kérő Benett
  2. helyezett: Nyárádi Kincső
  3. helyezett: Kérő Amira

 

Benedek Elek napi meseíró verseny helyezettjei:

  1. helyezett: Fényes Hunor
  2. helyezett: Varga Ákos
  3. helyezett: Inhof Áron

 

Farsangi Hidas-atlon első helyezettjei:

1-2. osztály: Antal László, Kovács Berta

3-4. osztály: Szalai Luca, Nagy Noel

5.osztály: Kérő Benett, Lovász Kata

6-7. osztály: Toláczi Brúnó, Németh Zsanett

  1. osztály: Mészáros Adél, hármas holtversenyben Balogh Balázs, Galambos Levente és Fényes Kende.

 

Megyei Matematikaverseny döntőjébe jutott:

Kérő Benett

Nyárádi Mendel

 

Komlói Rendőrkapitányság “Én ezzel mutatok példát!” című rajzpályázata.  1. helyezés: Nyárádi Kincső, 6. osztály

 

Német nemzetiségi versmondó verseny:

Alsó tagozat:

  1. helyezés: László Kiara, 1. osztály
  2. helyezés: Kiss Jázmin, 1. osztály
  3. helyezés: Némethi Sándor, 2. osztály

Különdíj: Zalavári Donát, 1. osztály

Felkészítő tanáraik: Streicher-Lázár Henrietta és Palkó Andrea.

Felső tagozat:

  1. helyezett: Balogh Nóra, 5. osztály
  2. helyezett: Balogh Patrícia, 5. osztály
  3. helyezett: Nyárádi Mendel, 5. osztály

Különdíj: Szalai Luca, 4. osztály

Felkészítőik: Borsosné Schwáb Rita és Palkó Andrea.

————————————————

Grammaticus nyelviskola 4 fordulós német és angol nyelvi levelező verseny:

Az első 10 helyezettben végzett,  “Emlékplakett” díjazásban részesült:

Grammy Bär – német nyelvi verseny

Páros:
Balogh Patrícia és Lovász Kata
Fényes Hunor és Németh Zsanett

Egyéni:
Nyárádi Kincső
Sára Olivér

Felkészítő tanáraik: Borsosnép Schwáb Rita és Klemné Szabó Zsanett-

Grammy Bear – angol nyelvi verseny

Páros:
Fényes Hunor és Kérő Benett
Nyárádi Kincső és Nyárádi Mendel

Egyéni:
Köbli Kristóf

Felkészítő tanáruk: Pánovicsné Balogh Eszter

Megosztás