2019/2020-as tanév

Iskolánk csapatai eredményesen szerepeltek a Bolyai Matematika Csapaterseny megyei fordulójában.

A 4. osztályosok csapata (Balogh Patrícia, Kérő Benett, Lovász Kata, Nyárádi Mendel) a 19. helyen végzett az 5. osztályosok csapata (Inhof Áron, Kőhalmi Dominik, Német Zsanett, Nyárádi Kincső) pedig 28. lett.

Benedek Elek születésnapjára emlékezve az idei tanévben is rajzversenyt rendeztünk

Eredmények: 1. Sára Oivér 2. Balogh Patrícia 3. Nyárádi Mendel

Különdíjasok: Sántha Réka, Nyárádi Bertin

Ozsváth Éva és Biszak Olivér bejutott a Megyei Matematikaverseny döntőjébe!

Iskolánk csapatai szépen helytálltak a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójában!

Eredmények:

5. osztály csapata 41. (Fényes Hunor, Kőhalmi Dominik, Német Zsanett, Nyárádi Kincső)

7. osztály csapata 34. (Balogh Dominik, Fényes Kende, Ozsváth Bendegúz, Vogl Viktória)

8. osztály csapata 20. (Balog Beáta, Balogh Eszter, Nemcsényi Janka, Tar Bence)

A Márton-napi rendezvényhez kapcsolódó iskolai rajzverseny eredményei:

1-2. osztály: 1. Nyárádi Bertin 2. Sántha Réka 3. Vajda Szabolcs Különdíj: Kató Blanka

3-4. osztály: 1. Balogh Patrícia 2. Klem Máté 3. Nyárádi Mendel Különdíj: László Noémi

Nyárádi Kincső ezüst fokozat elismerésben részesült az I. Nyisztor Bertalanné Bukovinai Székely Népdaléneklési Versenyen!

Lovász Kata 3. helyen végzett  a Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett Népek meséi mesemondó versenyen!

Emődi Gergő 2. helyen végzett a Pécsváradon megrendezett szövegértési versenyen!

Biszak Olivér és Ozsváth Éva  is meghívást kapott a Megyei Matematikaverseny eredményhirdetésére!

“Mikulásfutás” eredményei:

Alsó tagozat: 1. Balogh Nóra 2. Vajda Szabolcs 3. Nyárádi Mendel

Csapatverseny győztese: 2. osztály

Felső tagozat: 1. Fényes Kende 2. Kiss Tibor Kevin 3. Fényes Hunor

Csapatverseny győztese: 5. osztály

Az iskolai sportnap eredményei:

Kèzilabda

5-6. : 2-12
7-8.: 5-8
6-8.: 6-10
6-tanár: 4-9
8-tanàr: 3-17