2017/2018-as tanév

• Bachesz Csaba, Biszak Olivér, Ozsváth Éva, Biszak Ákos és Biszak Bence is bejutott a Megyei Matematikaverseny  döntőjébe!
  • Iskolánk 7. évfolyamos csapata 18.helyen végzett, 8. évfolyamos csapatunk pedig 19. lett a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei összesítésében!

7. évfolyam csapata: Amrein Bettina, Amrein Lara, Pollák Zita Kisanna, Biszak Ákos

Csapatverseny győztese: 8. osztály

• Biszak Olivér és Ozsváth Éva  4. lett, Bachesz Csaba pedig 5. helyezést ért el a Megyei Matematikaverseny döntőjében!
  • Bachesz Csaba, Biszak Olivér és Ozsváth Éva  is bejutott a XXIX. Bátaszéki Matematikaverseny 2. (területi) fordulójába!
  • “EURÓKÁK” csapatunk (Nyárádi Kincső, Inhof Áron, Kőhalmi Dominik, Bachesz Csaba és Biszak Olivér) bejutott a Vigyázz Kész Pénz! vetélkedő 2. fordulójába!
  • Tanulóink eredményesen szerepeltek a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójában. Részletek:A 4. osztályosok csapata (Bachesz Csaba, Biszak Olivér, Kőhalmi Kevin, Köhalmi Laura) a 14. helyen végzett, az 5. évfolyamosok (Haramia Balázs, Fényes Kende, Ozsváth Bendegúz, Sági Kristóf) 50. helyezést értek el, a 6. osztály csapata (Balog Beáta, Nemcsényi Janka, Ozsváth Éva, Tar Bence) 28. lett, a 7. évfolyamosok (Amrein Bettina, Biszak Ákos, Hannl Zsanett, Pollák Zita Kisanna) pedig 24. helyen végeztek. Eredmények!
  • Fényes Kende 8. helyen végzett, Sági Kristóf 9. lett, Magyar Patrik pedig 15. helyezést ért el a Sakk diákolimpia megyei döntőjében!
  • Tar Bence arany különdíjat kapott a Tolna Megyei Klarinétos és Szaxofonos Találkozón!
  • Biszak Bence kiemelt arany minősítést kapott a “Cinegemadár” Tolna Megyei Népzenei Versenyen! Részletek!
  • Tanulóink minden területen az országos átlag felett teljesítettek az Országos kompetenciamérésen!
  • A német nemzetiségi versmondó verseny eredményei:Alsó tagozat: 1. Balogh Nóra 2. Nyárádi Mendel 3. Lovász Kata Felső tagozat: 1. Ozsváth Éva 2. Pollák Zita Kisanna 3. Balogh EszterKépek a Galériában!
  • Ozsváth Éva és Pollák Zita Kisanna is bejutott a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Által rendezett NyelvÉSZ verseny megyei döntőjébe! Eredmények!
  • Tanulóink eredményesen szerepeltek Pécsváradon, a Szondi József Területi Matematika Emlékversenyen! Eredmények: 2. Biszak Ákos és Biszak Bence 3. Biszak Olivér 4.Bachesz Csaba és Nemcsényi Janka 5. Lovász Kata és Nyárádi Mendel 6. Hénel Richárd, Ozsváth Éva és Nyárádi Kincső! (Eredmények!) (Képek a Galériában!)
  • Iskolánk Biszak Ákos és Hénel Richárd összeállítású csapata 2. helyen végzett a Solymár Imre Városi Könyvtár által rendezett sajtótörténeti vetélkedőn! (Képek a Galériában!)
  • A Víz-rajzpályázat eredményei: Csoportos kategória:1. 3. osztály 2. 4. osztály 3. 1. osztály
  • Egyéni kategória:1.Kérő Benett 2.Lovász Kata 3.Balogh Patrícia
  • Különdíj:Nyárádi Mendel (Legvidámabb rajz) Balogh Nóra (Legötletesebb rajz)
  • III. 6. osztály
  • Kézilabdában a tanárok csapata, labdarúgásban pedig a 8. osztályosok csapata lett a tornagyőztes!A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában iskolánk tanulói közül Nyárádi Kincső érte el a legjobb eredményt, ezért a verseny szervezői oklevéllel jutalmazták! Felkészítő tanára Bayer Gusztávné volt.
  • Bachesz Csaba 2. helyen végzett, Ozsváth Éva pedig különdíjat kapott a Solymár Imre Városi Könyvtár Által rendezett Német szépkiejtési versenyen! (Képek a Galériában!)
  • A Magyar Költészet Napja alkalmából versmondó versenyt rendeztünk iskolánkban. Eredmények: 1-3. évfolyam: 1. Nyárádi Kincső 2. Kovács Bendegúz 3. Bella Noémi 4-8. évfolyam: 1. Biszak Olivér 2. Mózsik Menta 3. Hannl Zsanett (Bővebben!)
  • Tanulóink egy aranyérmet, két ezüstérmet és két bronzérmet szereztek az Aparhanti Általános Iskola által rendezett asztalitenisz versenyen! Tanulóink eredményei:III. korcsoport (lányok): 1. Balog Beáta 2. Ozsváth ÉvaIV. korcsoport (lányok): 3. Pollák Zita KisannaIII. korcsoport (fiúk): 2. Németh DánielIV. korcsoport (fiúk) 3. Zsók Máté(Képek a Galériában!)
  • Ozsváth Éva a 16. helyen végzett, Pollák Zita Kisanna pedig 26. lett a NyelvÉsz verseny megyei döntőjében!
  • Biszak Olivér 3. helyen végzett, Nyárádi Kincső pedig különdíjat kapott a Geresdlaki Tagiskola által szervezett versmondó versenyen!
  • Bachesz Csaba 4. lett a Mozaik tanulmányi verseny országos döntőjében! Tanulónk a 3-4. osztályosok környezetismereti versenyén érte el a kimagasló eredményt.Eredmények!
  • Tanulóink sikeresen szerepeltek Györében, a “Ki tud többet Magyarországról?” vetélkedőn! Az Ozsváth Éva, Balog Beáta, László Dorina összeállítású csapat a 2. helyen végzett, a Balogh Eszter, Nemcsényi Janka, Ömböli Virág alkotta csapat pedig emléklapot kapott a Györei Templom Általános Iskola által szervezett versenyen!
  • Bachesz Csaba 10. helyen végzett a Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei összesítésében! (Eredmények!)
  • Iskolánk csapata arany minősítést kapott a “Ki a legökosabb?” vetélkedőn. A Cikói Perczel Mór Általános Iskola által szervezett környezetvédelmi versenyen az Amrein Bettina, Biszak Ákos, Hannl Zsanett, Pollák Zita Kisanna összetételű csapat képviselte iskolánkat.
  • A “Cinegemadár” Tolna Megyei Népzenei Verseny döntőjében  Biszak Bence kiemelt arany minősítést kapott hangszeres kategóriában. Tanulónk  teljesítményével bejutott a „Tiszán innen, Dunán túl” Országos Népzenei Versenyre! Felkészítő tanára: Siklósi Krisztián. (Bővebben!)
  • Sági Kristóf 3. helyen végzett a Mecseknádasdon megrendezett Regionális Sakkversenyen!
  • Iskolánk tanulói két érmet szereztek a Kisiskolák regionális tanulmányi versenyén, matematika-logika területen. Egyéni versenyben  Biszak Olivér 2. helyen végzett, a csapatversenyben pedig 3. lett iskolánk Biszak Olivér, Kőhalmi Kevin, Kőhalmi Laura összeállítású csapata. (Bővebben!)
  • Iskolánk  labdarúgói 6. helyen végeztek Kővágószőlősön a Kis iskolák sportversenyén!
  • Iskolánk kézilabdás lányai 3. helyen végeztek a Kis iskolák sportversenyének megyei döntőjében!
  • Iskolánk tanulói játékos takarékossági vetélkedőn vettek részt. Eredmények:Alsó tagozat:I. 4. osztályII. 3. osztályIII. 2. osztály

I. 7. osztály

II. 8. osztály

III. 6. osztály

• Csapataink eredményesen szerepeltek a hagyományteremtő szándékkal megrendezett Hidas Kupa  labdarúgótornán!Végeredmény:I.  Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaII. Benedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskola (6. osztály)III. Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaIV. Benedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskola (5. osztály)

A torna gólkirálya Németh Dániel lett 11. góllal, a legjobb kapus címet Nagy Martin kapta.