2016/2017-es tanév

  1. osztály

Német versmondó verseny Bonyhád

Kérő Benett 3. helyezett

Mesemondó verseny – Solymár Imre Városi Könyvtár (Bonyhád)

Balogh Nóra,

Kérő Benett,

Lovász Kata

Nyárádi Mendel

  1. osztály

Kodolányi János Általános Iskola által szervezett versmondó versenyen különdíjas

Fehér Lídia

Nyárádi Kincső

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

42.  Fehér Lídia

128. Nyárádi Kincső

  1. osztály

Benedek Elek vetélkedő

3. helyezett Bachesz Csaba

3. Fehér Bulcsú

Bolyai Természettudományi Csapatverseny (Pannónia-Dél régió)

2. helyezett csapat

Bachesz Csaba

Biszak Olivér

Fehér Bulcsú

Kőhalmi Kevin

Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei összesítés)

1. helyezett csapat

Bachesz Csaba

Biszak Olivér

Fehér Bulcsú

 

Egyéni eredmények:

Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei összesítés)

2. hely Bachesz Csaba

3. hely Fehér Bulcsú

20. Biszak Olivér

Zrínyi Ilona Matematikaverseny-országos döntő

53. Fehér Bulcsú

65. Bachesz Csaba

NyelvÉsz verseny (Bonyhád)

  1. helyezett Biszak Olivér

Német versmondó verseny

1  helyezett Biszak Olivér

Szondi József matematika emlékverseny (Pécsvárad)

  1. helyezett Bachesz Csaba

2. helyezett Fehér Bulcsú

4. Biszak Olivér

  1. osztály

Benedek Elek vetélkedő

  1. helyezett Erdei Trixi,Ozsváth Bendegúz

Könyvtáros vetélkedő (Bonyhád)

4. helyezett Haramia Balázs,Sági Kristóf

Sakkverseny (Mecseknádasd)

3. helyezett Fényes Kende

Darts verseny

  1. Balogh Dominik

3. Haramia Balázs

  1. osztály

Német szépkiejtési verseny

2. helyezett Ozsváth Éva

Bolyai Matematika Csapatverseny

7. helyezett Ozsváth Éva,

Tar Bence

Balogh Eszter

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

46. Ozsváth Éva

64. Nemcsényi Janka

Szondi József matematika emlékverseny (Pécsvárad)

3. helyezett Ozsváth Éva

Nemcsényi Janka

Sakkverseny (Mecseknádasd)

5. helyezett Miklós Máté

Fehér Boglárka

  1. osztály

Bonyhád Solymár Imre Könyvtár

Mi Micsoda?” döntőjén

  1. helyezett Gecő Kata

Pollák Zita Kisanna

2. Amrein Lara

Kőhalmi Cintia

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

105. Gecő Kata

101. Biszak Ákos

133. Pollák Zita Kisanna

Rajzpályázat (Pécsvárad)

Amrein Bettina különdíjas

Hermann Ottó természetismereti levelező verseny

Gecő Kata

Német szépkiejtési verseny

Amrein Bettina

Gecő Kata

Pollák Zita Kisanna

  1. osztály

Szondi József matematika emlékverseny  (Pécsvárad)

3. helyezett

Biszak Bence

Szántó László

Zsók Máté

Sakkverseny (Mecseknádasd)

3. helyezett

Zakar Dominik

Halmos Béla Népzenei Találkozó -különdíjas

Biszak Bence

  1. osztály

Rajzpályázat Pécsvárad

1.helyezett

Berényi Kitti

Tar Petra

Különdíj

Orsós Natália

 

Megosztás