TÁRSASTÁNC

Kedves Szülők!

 

Szeretettel ajánlom figyelmükbe az iskolákban meghirdetett TÁRSASTÁNC oktatást!

 A járványügyi helyzet rendeződéséig sajnos szakköröket, délutáni sportfoglalkozásokat nem áll módunkban tartani, így tulajdonképpen a társastánc az egyetlen jelenleg engedélyezett délutáni elfoglaltság.

A szervező egy már jól bevált Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, aminek alapfeladata a táncoktatás. Azért engedélyezett, mert ők egy különálló oktatási intézmény, és az oktatási intézmények alapfeladatait nem korlátozzák.

A táncórák során a járványügyi előírásokra természetesen figyelemmel vannak (távolság, fertőtlenítés). Az oktató, Baumgartnerné Mezei Bernadett, tartott egy bemutató órát előző héten csütörtökön két csoportban az alsós gyerekeknek. Nem tudom meséltek-e róla, de nagyon élvezték, és kb. 20 perc alatt be is tanultak egy egyszerű, de mutatós koreográfiát. Ügyesek voltak!

 Nagyon jó lehetőségnek tartom, hiszen a tánc amellett, hogy szórakoztat, számos területen fejleszti is a gyerekeket (fizikailag, mentálisan, szociálisan).

Iskolánk tanulói ingyenesen vehetnek részt az oktatáson!

Részvételi igényüket kérem jelezzék az osztályfőnökök felé, vagy felém!

Az oktatás 18 fő jelentkezése esetén indul el.

 

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: szeptember 18., péntek

 

Üdvözlettel:

Borsosné Schwáb Rita

intézményvezető

Megosztás